0

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.


Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të nënës së saj, e cila shfaqet një zonjë e vërtetë. Duket qe bukurin Gëzimja e ka trashiguar nga nëna e saj simpatike. Ajo shfaqet me një fustan të bukur dhe tepër tërheqës. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE |