0

Mirsa Kerqeli është ndër këngëtaret me të pëlqyera në vendon tonë.

Ajo tani ka përgatitur diçka të re për publikun. Në një imazh të publikuar në rrjetet sociale, Mirsa shihet që është duke vazhduar të jetë aktive në skenën muzikore.

“Së shpejti”, ka shkruar Mirsa në foton e postuar ku shihet duke kënduar, shkruan rtv21.

Siç duket Mirsa ka vendosur të vijë sërish në bashkëpunim me këngëtarin, Butrint Rashitin.

Ky është bashkëpunimi i dytë i këngëtarëve, pasi që më herët artistët kanë përpunuar këngën e Sinan Vllasaliut dhe Nora Istrefit “Pa fat”.

Bashkëpunimi i Mirsës dhe Butrinit mbetet të shihet se a do të jetë ripërpunim i një kënge apo diçka të re e krijuar nga të dy artistët.

SHPËRNDAJE |