0

Këngëtarja e njohur kosovare Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka dal për kafe me mikun e saj këngëtarin e njohur Sinan Vllasaliun.

Ajo ka publikuar një foto ku ata pijnë kafe se bashku, ndërsa edhe pse brenda lokalit, Sinani mban syze dielli, duke befasuar edhe fansate tij me këtë veprim. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE |